POZVÁNKA do Košíc: Spoločne oslávime výročie významnej udalosti v dejinách nášho národa

Slovenky a Slováci! 30. výročie prijatia Deklarácie SNR o zvrchovanosti Slovenskej republiky (17. júl 1992) oslávime v Košiciach.

Stretneme sa v nedeľu 17. júla o 15:00 hod. na Námestí slobody – DOLNÁ BRÁNA v Košiciach, kde budeme nahlas a verejne diskutovať o veciach verejných a následne sa presunieme… Dozviete sa počas diskusie.

Dámy a páni. Oslávte spoločne s nami výročie významnej udalosti v dejinách nášho národa, ktorá bola prvým krokom na ceste k obnoveniu slovenskej štátnosti.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Písal sa 17. júl 1992: Prvý krok k obnoveniu slovenskej štátnosti

————————

Mať svoj štát znamená život… Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds