POZVÁNKA do Martina: Tretí ročník podujatia Sviečky slobody bude ďalším dôkazom našej pevnej vôle

Dámy a páni! Na jeseň 2020, v časoch nezákonných a alogických zákazov vládnych zločincov okolo Matoviča, sa Slovenské Hnutie Obrody zúčastnilo sprievodu mestom Martin pod názvom Sviečky slobody.

Sviečkový sprievod dal jasný signál vládnym zločincom a ich prisluhovačom na komunálnej úrovni, že nás nezastrašia, neobmedzia na našich ústavných právach. A že nimi opovrhujeme!

Sme hrdí na to, že statočný ľud slovenský, pod vedením Slovenského Hnutia Obrody, bol v uliciach našich miest aj v dobe, kedy akože parlamentná opozícia šúchala nohami a poslušne plnila nariadenia vládnych kriminálnikov.

Slovenky a Slováci. Prijmite naše pozvanie na tretí ročník sprievodu Sviečky slobody, ktorý sa uskutoční v nedeľu 23. októbra. Stretneme sa o 17:00 hod. pred OC Galéria, odkiaľ sa cez mesto presunieme na Národný cintorín.

S prejavmi vystúpia ľudia Slovenského Hnutia Obrody a pozvaní hostia.

A takáto nálada panovala počas minuloročnej buntácie pouličnej v Martine TU.

A pamätajte! Zlo v podobe organizovanej skupiny vládnych zločincov okolo Matoviča a Hegera nikdy nespí a preto je dôležité chrániť DOBRO. Aj stretávaním sa v uliciach slovenských miest.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 ————————-

Prečítajte si tiež: Liberáli utrpeli ďalšiu porážku: Róbert Švec reaguje na rozhodnutie parlamentu vo veci partnerského spolužitia…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds