FOTO + VIDEO. Martin: Aj Mikasove farbičky máme na háku! Nasleduje Nové Mesto nad Váhom

Písal sa 1. november 2021 a statočné Slovenky, Slováci a mládež slovenská vyšli do ulíc akože čierneho Martina.

Dámy a páni! Kto plní to, čo sľúbi? Kto bol, je a bude s vami na námestiach a v uliciach slovenských miest, aj napriek zákazom a Mikasovým farbičkám?

Áno, je to Slovenské Hnutie Obrody. Opäť sme dokázali, spoločne s vami, že nás nezastaví ani protiprávny a nezmyselný covid automat, pretože aj ten budeme naďalej aktívne porušovať, tak, ako budeme aj naďalej vedome porušovať aj ostatné protiprávne nariadenia covidovej mafie.

Odpor, v súlade s Ústavou SR, je cesta!

Ďakujeme, dámy a páni. Boli ste skvelí! Hrdý a dôstojný sprievod od OC Galéria na Národný cintorín. Najbližšie sa stretneme v Novom Meste nad Váhom.

A naše poďakovanie patrí aj mestským a štátnym policajtom, ktorí rešpektovali naše ústavné právo na zhromažďovanie.

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA Sulíkovi! Róbert Švec reaguje na dianie okolo Stredoslovenskej energetiky

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

 

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds