Prezidentské voľby 2019: Kotleba a Harabin. Ste vinní

Na výsledky prezidentských volieb reagoval Róbert Švec, politológ a predseda Slovenského Hnutia Obrody.

Vo svojom stanovisku, ktoré Róbert Švec uverejnil na sociálnej sieti skritizoval Štefana Harabina a Mariana Kotlebu za ich neochotu komunikovať a spojiť vo voľbách proslovenské sily.

A nedával si servítku pred ústa, keď vyhlásil: „Štefan Harabin a Marian Kotleba. Ste zodpovední za to, že aj ďalšie roky budú slovenský Prezidentský palác okupovať liberáli. Váš egoizmus zvíťazil nad záujmami národa, o ktorom tak radi a tak veľa tárate. Niekoľkokrát som vás vyzval, aby sme si sadli za jeden stôl, diskutovali a poprípade, ak prejavíte záujem, aby sme aj spoločne postupovali v prezidentských voľbách. Moje výzvy mali z vašej strany nulovú odozvu. Všetko, čo urobí Čaputová a jej kumpáni v Prezidentskom paláci, všetko to bude aj vaše politické maslo na hlave. A ak si takto predstavujete proslovenskú politiku, Boh ochraňuj našu otčinu.“

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds