Projekt Nebuď sviňa. FOTO: Ďalší športový víkend aj za účasti ľudí SHO

Kamaráti. V sobotu 29. júna sme sa zúčastnili ďalšej výbornej bežeckej akcie pod názvom Behaj lesmi. Tentokrát sa akcia uskutočnila v Bachledovej doline.

Jaroslav Ščurka: Najprv som sprevádzal pri prvom pretekovom behu svojho vnúčika a potom som si odbehol nádhernú krátku trať spolu s Marekom Čižmárom a skupinou sympatizantov SHO, ktorá viedla aj cez chodník korunami stromov.

Zoceľujeme nielen ducha, ale aj telo. 

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Nebuď sviňa. FOTO: Behaj lesmi? Tak sme bežali…

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds