Projekt Štúrovci: Tričká s bielym dvojkrížom sú symbolom aj nádeje. Obliekajte sa ako víťazi

Slovenský dvojkríž sprevádzal Slovákov a Slovenky nielen v mnohých radostných, ale najmä zložitých chvíľach našej národnej histórie, kedy sa stal oporou pre našich predkov v bojoch za naše sväté právo – právo národa. Stal sa symbolom nádeje a víťazstva.

Dnes, v období, kedy je na piedestál svätosti a slávy stavaný falošný pocit bohatstva, fiktívny humanizmus, obžerstvo a rôzne ďalšie odveké neduhy ľudstva namiesto pravých hodnôt, ako je rodina, národ, dobro, zdravie a láska, sa biely dvojkríž opäť stal majákom nádeje. Nádeje, ktorá oslobodzuje a prináša so sebou víťazstvo!

Biely dvojkríž sa preto nie nadarmo stal aj súčasťou symboliky Slovenského Hnutia Obrody, ktoré ako občianske združenie vzniklo už v roku 2004. SHO prostredníctvom rôznych propagačných materiálov hrdo, slušne a dôstojne šírilo tento symbol nádeje a víťazstva medzi všetkých Slovákov a priateľov slovenskej myšlienky.

Našu tradíciu preto rozširujeme o naše tričká, o ktoré ste už dlhodobo na našich podujatiach alebo na akciách, ktoré sme našou účasťou podporovali, prejavovali záujem. To nás veľmi tešilo a teraz nás ešte viac teší, že sa o ne s vami môžeme podeliť a spoločne po celej našej vlasti či šírom svete šíriť nádej a myšlienky víťazstva!

AKO MÔŽETE ZÍSKAŤ TOTO JEDINEČNÉ TRIČKO A POMÔCŤ ŠÍRIŤ OSVETU VO VAŠOM OKOLÍ?

Jednoducho. Ak sa rozhodnete finančne podporiť naše aktivity, my vám ako poďakovanie za vaše správne rozhodnutie pošleme predmetné tričko, ktoré vám iba teraz ponúkame vo zvýhodnenej sume vášho dobrovoľného príspevku (aspoň) 9 eur.

Postupujte podľa tohto jednoduchého návodu. Na číslo nášho občianskeho združenia SK7665000000000020148117 odošlite Váš dobrovoľný príspevok v hodnote aspoň 9 eur a do poznámky napíšete: DAR, dámske/ pánske tričko NÁDEJ A VÍŤAZSTVO, veľkosť trička, telefónne číslo, poštovú adresu, na ktorú Vám propagačný materiál pošleme.

Po pripísaní Vášho dobrovoľného príspevku Vám bude vybraný propagačný materiál poslaný a doručený prostredníctvom Slovenskej pošty.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Pavla Skýpalu na čísle 0908 805 293.

Sme (projekt) Štúrovci. Novodobí bojovníci za silné a sebavedomé Slovensko!

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Štúrovci: Odprevaďte svoje ratolesti do školy v tričkách Ruky preč od našich detí

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds