Projekt Štúrovci: Odprevaďte svoje ratolesti do školy v tričkách Ruky preč od našich detí

Nový školský rok klope na dvere a situácia okolo nástupu našich detí do škôl sa zdanlivo podobá „normálu“. Ide však iba o zdanie a ako hovorí stará ľudová múdrosť: Zdanie klame, a preto sa nesmieme, ako rodičia a uvedomelí, zodpovední ľudia, nechať opiť rožkom.

Covidoví zločinci totiž už pomaly roztáčajú svoj kolotoč koronabiznisu a pod zámienkou „ochrany verejného zdravia“ budú pokračovať a pritvrdzovať vo svojom lobingu a nátlaku, len aby si z nás a našich detí urobili pokusných králikov a predmet ich kšeftov.

A to nesmieme dopustiť! Preto sme sa rozhodli, že po úspešnej nálepkovej kampani s názvom RUKY PREČ OD NAŠICH DETÍ pre vás zabezpečíme aj tričká s rovnakým námetom, ktorými vyjadríme odpor voči zlu, ktoré siaha po našich deťoch. Buďte aj VY rodičom, ktorý svoje deti nepoužíva ako štít, ale je štítom, ktorý ich ochráni!

Oblečte si, napr. na cestu do školy so svojimi deťmi, tričko RUKY PREČ OD NAŠICH DETÍ a vyjadrite tak spoločne s nami nesúhlas s politikou politických pedofilov a dajte ním najavo, že ste ako rodič ochotný bojovať za svoje deti! Je to najmenej čo pre svoje a všetky bezbranné deti môžeme spoločne urobiť. Zdravie a budúcnosť našich detí je totiž v našich rukách a tak to aj musí zostať, a aj zostane!

AKO MÔŽETE ZÍSKAŤ TOTO JEDINEČNÉ TRIČKO A POMÔCŤ ŠÍRIŤ OSVETU VO VAŠOM OKOLÍ?

Jednoducho. Ak sa rozhodnete finančne podporiť naše aktivity, my vám ako poďakovanie za vaše správne rozhodnutie pošleme predmetné tričko, ktoré vám iba teraz ponúkame vo zvýhodnenej sume vášho dobrovoľného príspevku (aspoň) 9 eur.

Postupujte podľa tohto jednoduchého návodu…

Na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK7665000000000020148117 odošlite váš dobrovoľný príspevok v hodnote aspoň 9 eur. Do poznámky napíšete: DAR, dámske/ pánske tričko RUKY PREČ OD NAŠICH DETÍ, veľkosť trička, telefónne číslo, poštovú adresu, na ktorú vám tričko pošleme.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude tričko poslané a doručené prostredníctvom Slovenskej pošty.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Pavla Skýpalu na čísle 0908 805 293.

Sme (projekt) Štúrovci. Novodobí bojovníci za silné a sebavedomé Slovensko!

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Testovať či netestovať deti pred nástupom do škôl? Odpovedá Katarína Boková

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds