Róbert Švec poslancovi Galkovi: Obhajujete zvrhlíkov zo SME. Vrana k vrane sadá?

Na denník SME sa po nedávnej sérii článkov zľahčujúcich tému trestnej pedofílie zniesla spŕška ostrej kritiky od mnohých politikov, ale našli sa aj takí, ktorí vciťovanie sa do myslenia ľudí, ktorí sexuálne bažia po maloletých osobách podporujú. Jedným z nich je aj poslanec NR SR Ľubomír Galko z SaS.

Ľubomír Galko z SaS opäť perlil. Tentokrát sa neudržal na uzde a začal velebiť obhajobu a propagáciu pedofílie v denníku SME. Galko na sociálnej sieti napísal: „A viete čo? Podľa mňa je správne, že SME otvorilo tému pedofilov. Mne informácie v tých článkoch rozšírili vedomosti. A som presvedčený, že ľudí, ktorí sa narodia s deviáciou a sú tak silní, že jej celý život odolajú a nikomu neublížia by mala spoločnosť podporovať a nemali by sme ich odsudzovať.“

Na poslancove slová zareagoval Róbert Švec, ktorý konštatuje, že „Galko bude asi jeden z tých, ktorí by precitli až vtedy, ak by sa nejaký „silný“ pedofil „pohral“ s jeho vlastným dieťaťom, vnukom alebo vnučkou. Poslancovi Galkovi to pravdaže neprajem, ale nech sa zamyslí nad týmto mojím statusom, kým nie je neskoro. Aj tolerancia a humanizmus majú svoje pevné hranice“.

Pripomeňme, že denník SME sa preslávil sériou článkov, ktorými obhajuje a podporuje pedofíliu.

Liberáli opäť ukázali svoju pravú tvár a to, na čo dlhodobo poukazujeme, sa začína stávať realitou. Salámovou metódou sa snažia rozbiť tradičné, normálne morálne hodnoty slovenskej spoločnosti a z úchyliek a sexuálnych porúch sa snažia slovníkom humanistov a tolerantných ľudí urobiť spoločenské normy.

Proti takýmto snahám sa vždy postavíme a urobíme všetko preto, aby o pár rokov nebola pedofília považovaná za právo jednotlivca. Pretože po legalizácii pedofílie budú liberáli presadzovať legalizáciu zoofílie, nekrománie, atď.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds