Róbert Švec pre denník Pravda: Slovensko potrebuje prezidentskú formu vlády

Dámy a páni. Denník Pravda informuje: Predseda Slovenského Hnutia Obrody Róbert Švec popisuje prezidenta podľa svojej predstavy ako vlastenca, rovného chlapa, ktorý keď niečo povie, tak si za tým pevne stojí.

Neúplatný, ktorý sa nenechá vydierať a zastrašiť. Chlap, ktorý má za sebou úspešný a dlhodobý životný príbeh v prospech ľudí na Slovensku. Jednoducho povedané, Slovenská republika potrebuje Róberta Šveca. Pretože Slovensko potrebuje odvážneho prezidenta,“ hovorí.

Čo sa týka posilnenia právomocí, Švec sa ako vyštudovaný politológ stále viac prikláňa k názoru, že Slovensko potrebuje prezidentskú formu vlády.

„To znamená, že prezident by bol aj šéfom vlády. Tým sa zabezpečí stabilita politického systému a zabezpečí sa prehľadnosť fungovania politického systému, ktorý sa zároveň vyčistí od akože politikov, ktorí z politiky robia holubník a cirkus,“ dodal.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO. Noviny Právo Národa: Róbert Švec poskytol rozhovor agentúre SITA

————————–

Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds