Noviny Právo Národa: POZOR! Podvodník Fico opäť veľkohubo sľubuje…

Tak sa nám Fico dušuje, že pokiaľ bude predsedom vlády, tak na Ukrajinu vláda nepošle slovenských vojakov.

Bolo by to celkom chrumkavé a až sexi vyhlásenie s guľami, keby to nemalo jeden veľký háčik až hák.

A to sú predvolebné a povolebné sľuby Fica… Bol to Fico, ktorý pred voľbami verejne sľúbil, že zo Slovenska neodíde ani náboj kyjevskému režimu a realita? Bol to Fico, ktorý pred voľbami sľúbil, že hneď po ustanovujúcej schôdzi NR SR, keď noví poslanci zložia sľub, poslanci za Smer budú iniciovať ústavnú žalobu na prezidentku a realita? Bol to Fico, ktorý sa po voľbách búchal do hrude, že v Bruseli nepodporí žiaden dokument, ktorý by obsahoval zmienku o vojenskej pomoci kyjevskému režimu a realita? A mohol by som pokračovať!

Takže, zhrnuté a podčiarknuté. Prax dokazuje, že Fico vie rozkošne tárať a sľubovať, ale keď príde do tuhého, tak sa, ako správny slaboch a politický podvodník, pokaká.

A aj preto jeho najnovší sľub o neposlaní slovenských vojakov na Ukrajinu treba v vnímať v kontexte mentálneho rozpoloženia farizeja Fica.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Ďalší škandál? Kompetentní môžu ďakovať Róbertovi Švecovi za jeho rýchlu reakciu

————————

Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds