Róbert Švec reaguje na odsúdenie novinára Rostasa: Úplatní sudcovia splnili politickú objednávku!

Dámy a páni! Odsúdiť novinára za to, že v článku citoval výroky, je, nie suterén právny a sudcovský, to je rovno stoka, ktorá páchne politickou objednávkou a úplatní prokurátori a sudcovia opäť vykonali to, čo sa od nich očakávalo.

Áno, hovorím o verdikte Najvyššieho súdu SR v kauze Rostas.

A je to len ďalší dôkaz toho, že demokracia a sloboda slova na Slovensku skapali. A podľa toho sa riadime a zariadime. Žiadne miesto pre slabosť a súcit so súčasným darebáckym režimom a zločincami, ktorí odstraňujú demokratický poriadok základných práv a slobôd. Odpor je cesta!

Stretneme sa 1. novembra v Martine. Podrobnosti TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO. Štefan Polačik: Máme riešenie, ktorým dostaneme zločincov z politiky!

————————–

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds