SHO: Buntácie virtuálne pokračujú. V rádiu Slobodný Vysielač diskutovať budú…

Aj o pripravovanej okupácii Slovenska americkou armádou, o tom, ako našu otčinu urobiť opäť sebestačnou, a to nielen v otázke potravinovej, a aj o vlne zdražovania, ktorá zasiahla Slovensko…

Ponúkneme vám naše originálne riešenia…

Dámy a páni! Počúvajte diskusiu s ľuďmi Slovenského Hnutia Obrody už túto nedeľu 23. januára od 16:30 hod. na vlnách rádia Slobodný Vysielač TU.

Diskutovať budú aj Róbert Švec, Katarína Boková a Svetana Angelová.

————————

Prečítajte si tiež: Právo Národa: Staňte sa čitateľmi politicky nekorektných novín, ktoré šíria pravdivé informácie

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds