Právo Národa: Staňte sa čitateľmi politicky nekorektných novín, ktoré šíria pravdivé informácie

Dámy a páni. Ak si ešte stále myslíte, že na internete nájdete vždy všetko, už zisťujete na vlastnej koži, že tomu tak nie je a ani už nebude. Súčasný režim spustil reguláciu – cenzúru sociálnych sietí a internetu. DOBA papierová začala.

Ak máte záujem poznať pravdu a čítať politicky nekorektné, to znamená pravdivé informácie, odporúčame, aby ste siahli po starých dobrých tlačovinách. A práve preto sme pre vás pripravili veľmi výhodnú možnosť stať sa pravidelnými čitateľmi novín Právo Národa.

Už dnes si môžete objednať naše noviny a to iba za 18 eur na rok 2022. Ako na to? Stačí vyplniť formulár TU a všetky podrobnosti vám následne pošleme do mailu. A ako bonus vám pribalíme aj… Dozviete sa po otvorení zásielky. 🙂

Ďakujeme, že nás aj takouto formou podporíte v prebiehajúcej informačnej vojne. Slováci Slovákom!

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Vládni zločinci schválili vlastizradnú dohodu s USA. Róbert Švec: Ale maslo na hlave má aj…

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds