SHO: Hyeny za klávesnicami útočia na náš úspešný sociálny projekt Staráme sa. My odpovedáme…

Dámy a páni. Dezinformačný liberálny plátok Aktuality.sk prerazil spodok spodku.

Vo svojom pamflete v súvislosti s projektom Staráme sa svojich čitateľov úmyselne ZAVÁDZAJÚ, BA AŽ KLAMÚ prinajmenšom v tom, že „Charitatívna iniciatíva Staráme sa je založená na sociálnom šovinizme, v rámci ktorého SHO deklaruje sociálnu pomoc slovenským rodinám, pričom tento národný aspekt chápe v etnickom a nie občianskom zmysle, a tak z neho automaticky vylučuje akékoľvek etnické menšiny“.

Každý súdny a pozorný človek, ktorý aspoň trochu sleduje naše aktivity, jasne vidí, že sme pomohli a stále pomáhame slovenským rodinám,

– v ktorých sa doma hovorí aj po maďarsky TU

– kde je hlavou rodiny rodená Češka TU

– v ktorých vyrastajú deti rómskych rodičov, presne tak isto, ako je Karinka a Janko od Lučenca, ktorí sú na fotografii z nedávneho výjazdu, ktorý zrealizovali naši kolegovia na čele s Pavlom Poprockým, splnomocnencom SHO pre projekt Staráme sa. Dôkaz TU.

Aj takýmto, zodpovedne vybraným slovenským rodinám, ktoré sa aspoň snažia postaviť sa na vlastné nohy, pomáhame dlhodobo a pravidelne. A sme na to hrdí, pretože hoci je naša práca s rodinami často ťažká a zdĺhavá, výsledky hovoria za všetko.

Na rozdiel od závisťou, nenávisťou a zlobou presiaknutou redakciou pochybných pisálkov, ktorí sú súčasťou dezinformačného portálu Aktuality.sk, ktoré sa márne snažia zničiť niečo tak ušľachtilé, ako je náš sociálny projekt, ktorý Slovákom v tiesni pomáha už od roku 2011.

Týmto bezcitným a bezcharakterným pisálkom-klamárom, ktorí zrejme v živote nikomu nezištne nepodali ani len pohár čistej vody odkazujeme jasne a zreteľne: píšte si čo chcete, nás nezastrašíte a neuhneme z našej cesty pomoci ani o milimeter, pretože pravda je na našej strane! A ľudia, ktorí majú srdce na správnom mieste to vedia…

Pozrite si, ako sme sa rozdali v roku 2022 TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Štedrý balík pomoci a aj knihy potešili deti zo Strážskeho

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds