FOTO. Projekt Staráme sa: Štedrý balík pomoci a aj knihy potešili deti zo Strážskeho

Nelka a Samko s ich mamkou Maťkou zo Strážskeho sú ďalšou slovenskou rodinkou, ktorej sme koncom marca doručili štedré balíky od dobrých ľudí.

Okrem potravín sme pri príležitosti mesiaca knihy Nelke urobili obrovskú radosť dvomi knihami od Jozefa Cígera Hronského, ktoré ste do nášho úspešného projektu venovali vy, naši skvelí podporovatelia.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Veľkonočná pomoc zavítala aj do mestečka Fiľakovo

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds