SHO: Kandidáti so spoločensky neprijateľným zmýšľaním chcú ovládnuť Ústavný súd SR

Ústavnoprávny výbor NR SR ukončil v piatok vypočúvanie kandidátov na sudcov Ústavného súdu Slovenskej republiky. Vypočúvanie kandidátov odhalilo aj spoločensky neprijateľné zmýšľanie niektorých kandidátov, ktorí otvorene priznali, že podporujú eutanáziu, potraty a aj agendu LGBTI, čo sú témy, ktoré sú pre väčšinu Slovákov neprijateľné. 

Boj o ovládnutie Ústavného súdu SR je v plnom prúde. Medzi nominovaných na ústavných sudcov sa okrem aktívnych politikov dostali aj osoby, ktoré pokojne podávajú vyhlásenia v rozpore s Ústavou SR, ako napríklad kandidátka na ústavnú sudkyňu Martina Jánošíková, ktorá nemá problém s otázkou registrovaných partnerstiev a do určitej miery ani s adopciou detí pármi rovnakého pohlavia, dokonca si vie predstaviť aj istý legitímny zásah do práva na slobodu prejavu. Teda legálnu cenzúru! Ďalšia kandidátka na ústavnú sudkyňu Lucia Kurilovská, rektorka Akadémie Policajného zboru, ktorá bola do funkcie dosadená bývalým ministrom za stranu Smer-SD Robertom Kaliňákom,vyhlásila, že je rozhodne za registrované partnerstvá a za potraty. A čo je asi najhoršie, ústavných sudcov vyberá a vymenúva, kauzami a podvodmi opradený liberál Andrej Kiska.

Ak sa takéto osoby dostanú na Ústavný súd SR, bude to len ďalší krok k definitívnemu právnemu rozkladu Slovenskej republiky.

Konštatuje Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds