SHO: Novoročné posolstvo Róberta Šveca spoločenstvu slovenskému a všetkým dobrým ľuďom

Dámy a páni, mládež naša! Do nového roka vám prajem veľa zdravia, šťastia, rodinnej pohody, pozitívneho myslenia, pevnej vôle a aby vás z miery nevyvádzali duchom malí ľudia, ktorí sú momentálne na našom Slovensku veeeľmi premnožení.

Rok 2022 bude zaujímavý a verím, že pre rozumných a zodpovedných ľudí prinesie konečne vytúženú pozitívnu zmenu, aby sme mohli opäť normálne a slobodne žiť.

Dovoľte mi, aby som moje prianie ukončil myšlienkou, ktorou sa riadim vo svojom živote: Nikdy sa nevzdávaj a šťastie si Ťa nájde.

To vinšujem vám a aj našej otčine slovenskej.

Váš Róbert Švec

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Ak nadávate, tak nadávajte na vládu a režim. A nie na náš štát slovenský

————————-

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds