Róbert Švec: Ak nadávate, tak nadávajte na vládu a režim. A nie na náš štát slovenský

Slovenky, Slováci, mládež slovenská! Oslavujeme 29. výročie obnovenia slovenského štátu, vznik súčasnej druhej Slovenskej republiky (1. január 1993). Aj v súvislosti s týmto výročím si všímam výrazný neduh spoločenský…

Veľká skupina diskutujúcich automaticky spája náš štát s darebáckym režimom a so zločincami, ktorí nám dnes vládnu. A to je chybný postoj…

Štát slovenský je nádoba a režim – politici sú obsahom nádoby. Ak chceme vyčistiť nádobu, tak ju predsa nerozbijeme, ale odstránime toxický obsah a nahradíme ho obsahom novým, slovenským.

A preto, ak dnes kritizujete veci verejné, tak treba kritizovať vládu, ak nadávate, tak nadávajte na vládu a nie na štát. Pretože ak kritiku a hnev smerujete na štát ako taký, tým nahrávate liberálom a ďalším nebezpečným neslovenským elementom, ktorí usilovne pracujú na podkopávaní našej štátnosti, aby ju mohli vymazať z mapy dejín.

Nedávajte im svojimi komentármi muníciu do rúk a chráňte náš štát pred vonkajšími a aj vnútornými nepriateľmi. A to aj v diskusiách!

Za silné a sebavedomé Slovensko!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: PODCAST. Róbert Švec: Vládna banda je schopná nezaočkovaným znemožniť voliť!

————————-

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds