SHO: Róbert Švec reaguje na bizarný zoznam, ktorý zostavili liberáli: Ste biologický odpad a…

Dámy a páni! Liberáli zverejnili zoznam „viac ako 150 proruských informačných zdrojov“, ktoré, podľa nich, šíri na Slovensku prokremeľskú propagandu.

V prvej dvadsiatke sa nachádza aj facebooková stránka našich sympatizantov a podporovateľov – Slovenské Hnutie Obrody, ktorá má takmer 50-tisíc sledovateľov (patrí jej krásne 10. miesto) a aj moja osobná facebooková stránka Róbert Švec – Slovenské Hnutie Obrody, ktorej patrí povzbudivé 17. miesto.

Takže takto! Ak je verejná prezentácia našich hodnôt, ktoré dlhodobo stoja v otázke bezpečnosti na neutralite Slovenska, prokremeľskou propagandou, ak je ochrana národných a štátnych záujmov slovenských proti takému biologickému odpadu, akým sú aj autori spomínaného zoznamu, tak potom áno… šírime propagandu, slovenskú.

A zároveň dodávam, že v takej propagande budeme pokračovať! A budeme sa snažiť čím skôr obsadiť prvé priečky vášho bizarného zoznamu.

Liberálna demokracia je hnisavý vred na tele národa a štátu slovenského a vypálime ho skôr či neskôr do základov. Ohrozuje slobodu, princípy demokracie a pluralitného štátu. Aj dnešné dni sú toho jasným dôkazom.

A s vašimi zoznamami si môžete poutierať viete čo…

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Ako čeliť manipulatívnej liberálnej propagande a cenzúre? Napríklad aj tak, že sa stanete…

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds