Projekt Staráme sa. Švec: V týchto ťažkých dňoch pamätajme na to, že treba pomáhať aj…

Dámy a páni. Veľa organizácií zabezpečuje humanitárnu pomoc obetiam konfliktu na Ukrajine. A tak je to správne. Pomáhať treba.

Ale… Pamätajme na to, že aj slovenské ženy, deti a dôchodcovia potrebujú v dnešných dňoch našu pomoc. Na mnohé slovenské rodiny ťažko dolieha drastické zvyšovanie potravín, energií, pohonných hmôt… A potrebujú našu pomocnú ruku.

Slovenské Hnutie Obrody, vďaka projektu Staráme sa, pomáha ľuďom v núdzi už vyše 10 rokov. Touto cestou, v ťažkých chvíľach, aj pre veľkú skupinu slovenských rodín, vás chcem požiadať o akúkoľvek pomoc, ktorá zabezpečí ako-tak normálny život ľudí na Slovensku.

Rodinám môžete pomôcť trvanlivými potravinami, konzervami, drogériou, hygienickými potrebami… Ak viete a môžete pomoc materiálne, prosím, kontaktujte Pavla Poprockého, splnomocnenca SHO pre projekt Staráme sa na staramesa@sho.sk

Ak máte záujem prispieť do nášho sociálneho projektu finančne, ľubovoľnú čiastku môžete poukázať na číslo účtu nášho o. z. SHO: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Za vaše finančné príspevky nakúpime rodinám to, čo potrebujú.

Naše niekoľkoročné aktivity na poli sociálnom si môžete pozrieť TU.

Pomáhame dlhodobo, adresne a zodpovedne. Za to ručím aj svojím menom. Vopred vám ďakujem za akúkoľvek pomoc. Pomáhajme si, Slováci.

Autor výzvy Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame aj na Kysuciach. Ľudský prístup zdobí náš projekt pomoci

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds