SHO: Sociálny projekt Staráme sa. Pomoc s pridanou hodnotou

V marci sme vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu Staráme sa pomohli aj v okrese Rimavská Sobota. Rodine, v ktorej vychovávajú 5 detí sme okrem tradičnej potravinovej pomoci odovzdali 5 sadeníc ovocných stromčekov, ktoré nám do projektu venovala prevádzka Ovocné stromy, Jeseň.

Sme veľmi radi, že nám pomáhate poskytovať pomoc s pridanou hodnotou tým, ktorí ju skutočne potrebujú.  Možno nie sme dostatočne „slušní“, aby nás ospevovali mienkotvorné médiá s pofidérnym financovaním, ale sme Slováci, ktorí vedia podať pomocnú ruku každému lojálnemu občanovi našej otčiny.

A to je pre nás výsadou, od ktorej neuhneme ani o mikrometer.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds