SHO: Keď čistíme MY. Nevajatáme, ale konáme

Vlastenectvo má mnohé formy a jednou z nich je aj láska a úcta k prírode. Vážiť si prírodu neznamená len hovoriť o jej čare, kráse a rozmanitosti, ale podstatné je konať a ochraňovať ju.

Vo štvrtok 28. marca sme zlikvidovali ďalšiu čiernu skládku. Tentokrát medzi Hlohovcom a Nitrou. Odpad od mentálne jednoduchých ľudí sme pozbierali a zaniesli do zberného dvora v Hlohovci. Sme Slovenské Hnutie Obrody, nevajatáme, ale konáme.

„Postupne vyčistíme celé Slovensko. A nielen od čiernych skládok,“ konštatuje Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds