SHO: Sorosov človek Orlovský opäť šíri nebezpečnú propagandu. Švec sa pýta vlády…

Dámy a páni. Slovenské hranice sú stále korzo! Dokedy?

Riaditeľ migračného úradu Orlovský vyhlásil: Z vyše 47-tisíc nelegálnych migrantov nepožiadal o azyl ani jeden.

Dve poznámky…

Prvá: Pán Orlovský, už len to, že sme mali – máme na Slovensku 47-tisíc NELEGÁLNYCH migrantov je škandál. Ako je to možné? A pravdaže nepochybujem, že sme ich tu mali a máme oveľa viac. A to, že nikto z nich nepožiadal o azyl má byť akože váš, pán Orlovský, podprahový náznak toho, že o nič v podstate nejde?

Druhá: Ako je možné, dámy a páni, z vládnej koalície, že taký nebezpečný element ako Orlovský, Sorosov človek, je ešte stále vo funkcii? Už dávno mal byť ODVOLANÝ a v rýchlom konaní ho treba postaviť pred súd za vlastizradu.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Mame a jej 4 dcéram sme ZABEZPEČILI drevo na celú vykurovaciu sezónu

————————–

Šéf migračného úradu Ján Orlovský je známy aj tým, že vyhľadáva dekadentné akcie, ktoré majú nezdravý dopad na slovenské deti a mládež. Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds