Projekt Staráme sa: Mame a jej 4 dcéram sme ZABEZPEČILI drevo na celú vykurovaciu sezónu

Dámy a páni. Sme na nás hrdí! SPOLOČNÝMI silami sa nám podarilo zabezpečiť mame a jej štyrom šikovným dcéram drevo na celú vykurovaciu sezónu.

O výzve pomoci sme vás informovali TU. Posledné metre dreva už majú na dvore.

Veľmi sa tešíme, veľmi sme hrdí na to, čo SPOLOČNE v našom úspešnom sociálnom projekte dlhodobo dokazujeme. ALE ešte sme neskončili.

Ako sme vás prednedávnom informovali, v rodine z okresu Veľký Krtíš náhle zomrel milovaný otec piatich detí, pán Milan. Najstarší 18-ročný Kevin zostal na všetko sám a keďže nebohý otec nestihol zabezpečiť drevo na zimu, problém s vykurovaním skromného príbytku nastal aj tu.

O mesiac sú tu Vianoce a prosíme vás o ďalší zázrak, ktorý sa nám môže podariť, ak sa spoločne s nami zapojíte do prebiehajúcej výzvy TU.

Dajme srdcia dokopy, SPOLOČNE sa nám to podarí!

O tom, že to s takouto pomocou myslíme smrteľne vážne, ste sa mohli presvedčiť aj v minulosti TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa. POPRAD: Náš projekt pomoci rozširujeme o ďalšiu rodinu

————————-

 

 

Vľavo na obrázku je Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa. Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds