SHO: Vo voľbách do europarlamentu podporujeme Martinu Šimkovičovú

Slovenské Hnutie Obrody vyjadruje podporu Martine Šimkovičovej, ktorá kandiduje do Európskeho parlamentu. Naše hnutie sa stotožňuje s programom, s ktorým sa Martina Šimkovičová uchádza o dôveru Slovákov.    

Zápas o tradičnú slovenskú rodinu, reformu európskeho spoločenstva, ktoré sa musí vrátiť k svojim pôvodným myšlienkam – spolupráca národov a štátov na princípe rovného s rovným, ako aj zápas o to, aby Slovenská republika bola zvrchovaným štátom v spoločenstve európskych štátov sú veci, s ktorými sa hodnotovo stotožňujeme.

Musia skončiť dva metre v Európe, napríklad dvojaká kvalita potravín. Ak hovoríme o solidarite, v prvom rade by sa mala EÚ snažiť o to, aby sme sa s platmi a dôchodkami aspoň priblížili úrovni západných krajín.

————————————————

Programové tézy nášho hnutia si môžete prečítať  TU.

————————————————

Martina Šimkovičová si za svojimi názormi pevne stojí a nenechá si vsugerovať názory iných ľudí. Názor si vypočuje, zváži, má vlastný rozum a sama sa rozhoduje o tom, čo a ako má robiť. A aj to je to, čo si na Martine Šimkovičovej vážime. Kvôli svojmu presvedčeniu a názorom si často vypočuje spŕšku urážok a kritiky, no aj napriek tomu si stále sebavedomo stojí za svojím presvedčením.

Veríme, že kandidátka na europoslankyňu vo svojej práci nepoľaví a bude si aj naďalej stáť za svojím zdravým názorom a úsudkom.

Európska únia potrebuje protiváhu k stále silnejúcemu tlaku liberalizmu v Európe. Veríme, že Martina Šimkovičová bude hrdo a s pokorou hájiť záujmy Slovenskej republiky a zdravých hodnôt. Aby Slovensko slovenským bolo.

Martina Šimkovičová je jednotka na kandidátke, ktorá má vo voľbách do europarlamentu číslo 8. Podporujeme a volíme.

Viac o Martine Šimkovičovej si môžete prečítať aj na jej facebookovej stránke.

Zdroj obrázku: Facebook

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds