ŠKANDÁL! Róbert Švec reaguje na obvinenie 10 poslancov za to, že majú iný názor ako ich kolegyňa

 Národná kriminálna agentúra obvinila desiatich poslancov Obecného zastupiteľstva vo Varíne.

Obvinení sú v súvislosti s tým, že nehlasovali za návrh svojej kolegyne, ktorá sa snažila o premenovanie ulice, ktorá nesie názov po prvom slovenskom prezidentovi.

Vyšetrovateľ NAKA obvinil 10 z 11 poslancov Obecného zastupiteľstva vo Varíne z prečinu podľa § 422 ods. 1 Trestného zákona – z prejavu sympatie k skupine, hnutiu alebo ideológii smerujúcej k potlačeniu základných ľudských práv a slobôd.

Konštatujem, že ten vyšetrovateľ NAKA je buď užitočný hlupák alebo hlupák originál.

Obviniť niekoho za to, že ako poslanec Obecného zastupiteľstva nehlasoval za návrh iného poslanca je do neba volajúca tuposť. A keď takíto ľudia pracujú v NAKA, ako spomínaný vyšetrovateľ, tak sa nemôžeme čudovať marazmu v akom žijeme.

Obvineným poslancom vyjadrujem verejnú podporu a aby zostali aj naďalej pevní vo svojich postojoch. Za ich ľudskú a politickú statočnosť im vyslovujem ĎAKUJEM.

Slovenské Hnutie Obrody sa vždy hrdo hlásilo, hlási a bude hlásiť k odkazu prvého slovenského prezidenta a celá NAKA sa môže aj na hlavu postaviť.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: SHO: Náš dar novoročný vám, Slováci. Oživotvorili sme kampaň Nie som pokusný králik

—————————-

Róbert Švec pri soche Jozefa Tisa v Čakajovciach. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds