SHO: Náš dar novoročný vám, Slováci. Oživotvorili sme kampaň Nie som pokusný králik

Dámy a páni! V novom roku bude veselo. Ale žiaľ, nie v tom pozitívnom zmysle slova.

Piata kolóna Čaputová vyhlásila, že povinné opichávanie proti c-19 bude zrejme nevyhnutným opatrením a zločinec Lengvarský ju doplnil, keď vyhlásil, že ak sa nezvýši zaočkovanosť, tak príde na rad povinné opichávanie TU.

Takže, to čo bolo pred niekoľkými týždňami akože hoax, sa stáva skutočnosťou.

Aj preto sme oživotvorili nálepkovú kampaň NIE SOM POKUSNÝ KRÁLIK, aby každý rozumný a zodpovedný občan mohol verejne prejaviť svoj postoj k násilnému opichávaniu populácie slovenskej, vrátane detí, experimentálnou gebuzinou.

Pridajte sa aj VY k nám a bojujte spoločne s nami za pravdu a skutočnú slobodu aj tým, že túto iniciatívu podporíte symbolickým dobrovoľným príspevkom v hodnote aspoň 7 eur. Zaň si vo svojej poštovej schránke nájdete 20 nálepiek NIE SOM POKUSNÝ KRÁLIK a ako darček novoročný od nás aj jeden kus našich novín Právo Národa.

Ako sa zapojiť a podporiť túto iniciatívu? Jednoducho! Na číslo účtu nášho o. z. SHO: SK7665000000000020148117 pošlite váš dobrovoľný príspevok (najmenej 7 eur) a do poznámky napíšte nasledovné informácie: Dar – Nie som pokusný králik, meno + priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná. Nálepky začneme posielať 10. januára.

Slováci, ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že bojujete za Slovensko a jeho budúcnosť spoločne s nami!

————————-

Prečítajte si tiež: Kvapky pravdy. VIDEO: Uznávaný švajčiarsky odborník otvorene o fiktívnej pandémii c-19

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds