Sme aktívni aj v Žilinskom kraji: Turčiansky kotlík už aj s našou účasťou

Naše aktivity rozbiehame už aj v Žilinskom kraji. V sobotu 20. júla sa naši členovia z Martina, pod vedením Kataríny Bokovej, regionálnej zástupkyne nášho hnutia pre okres Martin, zúčastnili súťaže vo varení guláša, ktorá sa koná každoročne pod názvom Turčiansky kotlík.

Našich martinských členov prišli podporiť aj tajomník hnutia Marián Chudý s manželkou a deťmi a tiež predseda hnutia Róbert Švec.

„S kolegami zo Slovenského Hnutia Obrody som prežil v lone krásnej slovenskej prírody skvelú sobotu. Oddych, zábava a ľudia, s ktorými sa vždy rád stretnem. Katarína Boková, naša regionálna zástupkyňa pre okres Martin opäť dokázala, že je správna žena na svojom mieste. Turčiansky kotlík – súťaž vo varení guláša bola aj s našou účasťou. Teším sa na ďalšiu návštevu Žilinského kraja,“ skonštatoval Róbert Švec.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds