Hrdí na rodinu 2019: Sme hrdí na rodinu. Na tradičnú, zdravú rodinu

V sobotu 20. júla sa v hlavnom meste našej vlasti uskutočnil ďalší ročník pochodu Hrdí na rodinu. Podujatie podporili aj členovia a sympatizanti nášho hnutia pod vedením podpredsedu Slovenského Hnutia Obrody Štefana Polačika.

Účastníci pochodu verejne vyjadrili názor, že tradičná, normálna, zdravá rodina, rodina ako spoločenstvo muža a ženy s deťmi je výnimočná, lebo sa v nej rodia a najlepšie vychovávajú deti. 

Pripomíname, že každá spoločnosť, ktorá sa vydala cestou porušovania prirodzených zákonov a ničenia overených hodnôt vlastnej kultúry sa stala napokon obeťou chybne chápanej tolerancie voči rôznym úchylkám na úkor zdravých síl vlastného rozvoja.

Naším cieľom je zdravá a životaschopná spoločnosť, ktorej súčasti, predovšetkým tradičná rodina, rodina ako spoločenstvo muža a ženy s deťmi, si plnia svoju funkciu. Iba takáto spoločnosť je schopná nášmu národnému spoločenstvu zabezpečiť dôstojné miesto v súčasnom svete.

„Budeme aj naďalej bojovať za zachovanie normálnosti, za základnú bunku našej spoločnosti – rodinu ako spoločenstva muža a ženy s deťmi. Zomkneme sa, združíme sa a spoločne ukážeme svetu, že Slovensko ostane vždy verné tradičnej, zdravej rodine,“ konštatuje Štefan Polačik.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds