ŠOK! A je to VONKU: Čo chystá kolonizačná EÚ s členskými štátmi a národmi Európy?

Pre všetkých, ktorí si myslia, že EÚ je reformovateľná a volia politikov, ktorí v Bruseli akože bojujú za slovenské záujmy.

Komentátor stránky aktuality.sk to dal von na plné ústa: „Európska integrácia smeruje k vytvoreniu superštátu, v ktorom budeme všetci predovšetkým Európania a nie Slováci, Nemci či Francúzi. Orgány EÚ v tomto procese integrácie plnia úlohu kotla, v ktorom sa jednotlivé politické prúdy pretavia do tvorby európskych hodnôt a záujmov. Lebo hodnotové ukotvenie je viac než to národné.“ A dodal: „V Európskom parlamente poslanci nie sú zoradení podľa krajín, ale podľa príslušnosti k tomu-ktorému politickému smeru. Nie je teda ich úlohou obhajovať a bojovať za záujmy svojej krajiny, ale dohliadať na čistotu politických krokov svojej frakcie a presadzovať jej myšlienky pri tvorbe európskej legislatívy.“ Zdroj TU.

BODKA! Takáto je dnes kolonizačná EÚ a bude ešte horšie, Slováci. Globalisti a liberáli cez svoje dobre platené mediálne trúby sa už ani nesnažia zakrývať pravú podstatu súčasnej dekadentnej EÚ. Zničiť národné štáty, spraviť z nich nesvojprávne regióny a zotročené národy rozpustiť v európskom kotly.

A výsledkom bude… ste si už prečítali.

TOTO naozaj chcete, Slováci?

Naša vízia pre štát slovenský TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Fico na Ukrajine: Róbert Švec nenechal na ňom nitku suchú! A opäť ho označil za…

—————————

Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds