Tragické výročie v našich dejinách! ŠVEC vyzýva Fica: Nastal čas obnoviť…

Médiá informujú: Pred 15 rokmi sme skoncovali so slovenskou korunou. V roku 2009 sa Slovensko zbavilo svojej nezávislej menovej politiky. Jej súčasťou bola aj vlastná mena, ktorá v rovnakom čase odišla do minulosti. Zbavili sme sa tak slovenskej koruny, ktorú sme nahradili eurom.

TAK aby odznela dejinná pravda, konštatujem: Slováci so slovenskou korunou neskoncovali, našu národnú menu hodili cez palubu Dzurinda, Mikloš, Kohútiková… , ktorí to všetko začali a Robert Fico na čele vtedajšej slovenskej vlády to so svojimi spolupracovníkmi doklepol, pričom mal dostatok času a priestoru, aby stopol zavedenie eura na Slovensku. Neučinil tak a preto je spolupáchateľom tohto zločinu na slovenskom národe!

Aj vďaka spomínaným pánom a mnohým ďalším zo vtedajšej politickej reprezentácie Slovenska, dnes väčšina Slovákov grgá od výplaty k výplate, od dôchodku k dôchodku.

Zavedenie eura na Slovensku považujem za najväčší ekonomický zločin na Slovákoch za posledných minimálne 100 rokov.

ALE… Robert Fico má opäť príležitosť dokázať, že jeho vláda chce robiť suverénnu politiku. Ale bez slovenskej koruny to nejde a nepôjde, a preto VYZÝVAM Fica, aby napravil svoje protislovenské rozhodnutie z minulosti a zabezpečil obnovenie našej národnej meny – slovenskej koruny TU.

Ak Fico nenájde odvahu k činom, obnovenie našej národnej meny zabezpečí v budúcnosti Slovenské Hnutie Obrody.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Novoročné posolstvo Róberta Šveca vlastencom slovenským…

————————–

Spolupáchatelia jedného z najväčších ekonomických zločinov v našich dejinách. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds