FOTO: Vianočno-novoročné návštevy rodín v núdzi pokračujú. Veľký Krtíš, Nitra…

Dámy a páni. Aj takéhoto junáka máme v našom projekte pomoci.

Miško z Veľkého Krtíša oslávil v sobotu 30. decembra narodeniny a my sme na neho pravdaže mysleli aj hodnotným darčekom a balíčkom plných dobrôt.

Kamaráti. Aj Laura a Adamko z nitrianskej mestskej časti Klokočina sa potešili našej vianočno-novoročnej návšteve.

Ježiško deťom, okrem vianočného nákupu plného ovocia a mliečnych výrobkov, daroval aj mikiny s najkrajším znakom na svete.

Ešte stále sa môžete zapojiť do našej vianočno-novoročnej výzvy. Podrobnosti o výzve si môžete prečítať TU. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

—————————

Prečítajte si tiež: VIANOCE 2023: Ježiško obdaroval aj mladých a úspešných športovcov v okrese Nitra

—————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

Veľký Krtíš

Nitra

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds