Včera aj Bardejov, Dubnica nad Váhom, Spišská Nová Ves. Už čoskoro aj Kláštor pod Znievom

Neusmievame sa z bilbordov, ale sme stále v uliciach medzi vami, kamaráti, pretože nás zaujímajú vaše názory.

Tento víkend naši členovia navštívili aj Kolárovo, Bardejov, Dubnicu nad Váhom, Novú Dubnicu, Nitru, Spišskú novú Ves a Trenčianske Teplice, kde sa stretli s veľmi zaujímavými ľuďmi a v osobných rozhovoroch s nimi diskutovali na rôzne spoločenské témy.

„Som hrdý na to, že som Slovák, a preto chcem priložiť ruku k dielu a spoločnými silami vrátiť Slovensko Slovákom. Som vďačný za to, že môžem byť súčasťou nášho hnutia. Kto nechce, hľadá výhovorky, kto chce, hľadá riešenia, a preto niektorí ľudia iba snívajú o úspechu, zatiaľ čo iní ráno vstávajú a tvrdo na ňom pracujú,“ konštatuje Marián Chudý, tajomník Slovenského Hnutia Obrody.

Najbližšie nás budete môcť stretnúť aj 29. augusta v Banskej Bystrici a 31. augusta v Kláštore pod Znievom. Na stretnutia s vami sa tešia aj predseda nášho hnutia Róbert Švec a podpredseda Štefan Polačik.

—————————–

Prečítajte si tiež: Minulý víkend Topoľčany, Kolárovo a Prievidza …

—————————–

Bardejov

Dubnica nad Váhom

Kolárovo

Nitra

Nová Dubnica

Spišská Nová Ves

Trenčianske Teplice

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds