Vianoce 2021. Pavol Poprocký: Pod vianočný stromček vám z celého srdca prajem…

Dámy a páni! Pod vianočný stromček vám z celého srdca prajem NÁDEJ.

Nádej, že dnešok a zajtrajšky budú lepšie a šťastnejšie ako včerajšky. Ak tou nádejou zaplníte svoje srdcia, uvidíte, že budete šťastnejší a veselší nielen vy, ale i vaše okolie!

Nebojme sa do našich sŕdc nielen v tieto sviatočné dni vpustiť nádej, lásku, pokoj a pokoru, a nebojme sa byť lepšími ľuďmi. To sú kľúče ku šťastnému a veselému životu.

Váš Pavol

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Dámy a páni! V čase vianočnom sa vám prihovára Katarína Boková…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds