VIDEO. Pavol Skýpala k nakladačke slovnej, ktorú utŕžil covidový zločinec Heger v Poltári

Prišlo mi niekoľko správ ohľadom „privítania“ sektárskeho premiéra Hegera. Že občania, ktorí dali najavo, že si neprajú jeho prítomnosť v meste Poltár, mali brať ohľad na detičky čo tam boli, atď.

Keďže som tam osobne bol a viem čo ako bolo – môj názor: Heger mal prísť o 12-tej a meškal „iba“ 1,5 hodiny, prišiel až o 13:30 hod. Malé deti, ktoré mimochodom ten čas poväčšine búvajú, museli v horúčave 33 stupňov čakať a potom vystupovať. Boli vystavované aj stresu z vopred pripravovaného plánovaného protestu o ktorom verejnosť vedela.

Internetové stránky, osobné profily sú dôkazom a vedelo sa že! To, že tam mesto a primátorka aj so súhlasom rodičov umiestnilo najmladšie deti je len a len ich nezodpovednosť, aj keď to hádžu na protestujúcich. Akonáhle skupina protestujúcich zbadala že začali detičky vystupovať, stíchla a deťom potom zatlieskala. V tejto nespokojnej, neslobodnej dobe protestov, keď vláda chodí do práce tunelom, keď je bežné násilie, hádzanie vajíčok, paradajok ako aj v okolitých štátoch nadávať na ľudí čo len pokrikovaním, vyjadrili svoju nespokojnosť je prinajmenšom čudné. Alebo by sa niekomu páčilo viac násilie???

Také malé detičky tam nepatria a keď tak mali mať vystúpenie riadne načasované, zabezpečené napríklad v interiéri a nie takto povrchne. Primátorka, pracovníci úradu, Heger atď. majú výplaty z našich daní, čiže musia zvládať aj takéto protesty. Toto je demokracia, toto sa deje všade v civilizovanej spoločnosti.

Ak im to vadí nech sa vzdajú funkcií, idú sa živiť inak a neťahať do toho malé deti. Predvídať, zhodnotiť vopred situáciu lebo kariéra, teplé miesto v práci nie je všetko, ani nebude navždy.

Autor článku Pavol Skýpala je člen Slovenského Hnutia Obrody a splnomocnenec SHO pre projekt Nebuď sviňa.

————————–

A takto naložili Hegerovi statoční ľudia počas jeho návštevy v Poltári. Video si môžete pozrieť TU a je dôkazom toho, že covidová mafia nemá problém zneužívať deti (aj politicky) aj v horúčavách. HANBA!

————————–

Pavol Skýpala so svojou rodinou. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds