VOĽBY 2023. RTVS sa nás pýta: Mala by byť na Slovensku obnovená povinná vojenská služba?

Dámy a páni. V rámci predvolebnej kampane sme odpovedali aj na otázky RTVS. Postupne otázky a naše odpovede na ne budeme uverejňovať na našich mediálnych nosičoch.

Dnes…

Otázka: Mala by byť na Slovensku obnovená povinná vojenská služba? (zdôvodnite vašu odpoveď)

Odpoveď: Budeme presadzovať povinnú brannú službu po skončení štúdia. Dôvod je jednoduchý. Veľká časť slovenskej mládeže mužského rodu je zženštilá, pár mesiacov brannej služby by ju pekne zocelilo. Slovensko potrebuje poriadnych chlapov a nie trasorítky, ktoré „omdlievajú pri pohľade na nôž“. A taktiež je dôležité, aby náš štát mal k dispozícii vycvičenú ľudskú masu, ktorá bude schopná v prípade potreby ochraňovať slovenskú štátnosť proti vnútorným a aj vonkajším nepriateľom.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: POZVÁNKA do Dubnice nad Váhom: Niečo sa stane v utorok 19. septembra…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds