Za slušné Slovensko. Sú to neslušní ľudia a falošní proroci

Na Slovensku sa demonštruje. Na prvý pohľad to poteší. Len ten druhý pohľad, podrobnejší, odkrýva skutočnú tvár tých, ktorí stoja za demonštráciami. Tých, ktorí si vznik druhej Slovenskej republiky nepriali a dnes vypisujú na pochybných stránkach typu dennikn.sk, že nám, rozumej im, uniesli štát.

Oni pochodujú za slušné Slovensko. Krásna myšlienka. Len sa nehodí do úst ľudí, ktorí vôbec nie sú slušní. Sú plní zloby a nenávisti voči všetkému slovenskému, do úst tých, ktorí dnes stupňujú tlak na všetkých, ktorí majú svoj vlastný, slobodný názor. Tlak mediálny, tlak v školách, ale aj u zamestnávateľov.

Aj Monika Tódová z Denníka N, herec Lukáš Latinák a výtržník Peter Kalmus nekriticky velebia iniciatívu Za slušné Slovensko.

Nenechajte sa zviesť na krivé chodníčky ľuďmi, ktorí chcú mať zo Slovenska iba papierový štát. Gál, Šimečka, Kiska, Demeš, Mikloš, Hríb, Dzurinda, Havran, Tódová, Matovič, Sulík a ich komplici nie sú nositeľmi tej zmeny, ktorú je potrebné vykonať v našom štáte. Sú to neslušní ľudia a falošní proroci, ktorí svojimi skutkami ukazujú svoju pravú tvár, tak, ako napríklad vo štvrtok v Martine. Škoda, že niekto nepostrieľal členov vlády, odznelo na mítingu Za slušné Slovensko. A zhromaždenie nadšene tlieskalo a smialo sa. Informuje spravodajská stránka napalete.sk.

Naša vlasť potrebuje reštart a obrodu. Ale tú nezabezpečí výmena jedného darebáka za druhého. V ústavných funkciách potrebujeme vlastencov, ľudí, ktorí svojím životným príbehom dokazujú oddanosť našim ľuďom a slovenským záujmom. Ľudí, ktorí pomáhajú druhým, ľudí, ktorí pracujú pre Slovenskú republiku a politiku chápu ako službu národu. Slovensko na prvom mieste.

Autor: Róbert Švec

  •  
  •  
  • 1
  •