Zločinec Naď chce aj naďalej vyzbrojovať kyjevský režim: SHO je aj v tejto veci pevné ako skala

Dámy a páni. Dočasný minister obrany, toho času tiež vojnový štváč a zločinec, Jaroslav Naď vyhlásil, že by Slovensko spolu s Poľskom mohlo už čoskoro posunúť Ukrajine uzemnené stíhačky MiG 29.

„Sú pripravení naraz s nami poslať svoje migy,“ povedal zločinec Naď o Poliakoch.

Postoj nášho hnutia je nemenný: Žiadne zbrane pre kyjevský režim, žiadne zbrane zo Slovenska pre ktorúkoľvek z bojujúci strán kdekoľvek vo svete. Požadujeme neutrálne Slovensko. Na Slovensku môžu byť iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: OZNAM: Dámy a páni. Aktuálne číslo novín Právo Národa je už na ceste k vám

—————————

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds