Aj umelecké združenie ART MATEHORN spojí svoje sily s naším hnutím

To, čo už dlhšiu dobu deklarujeme, aj v praxi napĺňame. Jeden zo základných cieľov nášho hnutia je ten, aby zodpovední vlastenci medzi sebou začali komunikovať a aj spolupracovať s cieľom upevňovať zdravé, tradičné hodnoty a slovenskú štátnosť.

Pred niekoľkými dňami sme vás informovali, že svoje sily s naším hnutím spojilo občianske združenie Sloboda a priama demokracia. Sme veľmi radi, že aj ďalšia občianska iniciatíva prejavila záujem o dlhodobú spoluprácu so Slovenským Hnutím Obrody.

„Som predsedom občianskeho združenia  ART MATEHORN a bol som poverený našimi členmi, aby som ponúkol spoluprácu a podporu v najbližších voľbách do NR SR vášmu politickému hnutiu Slovenské Hnutie Obrody. Sme pripravení vás podporiť v politickom boji o budúcnosť Slovenskej republiky. Našu spoluprácu máme záujem aj po parlamentných voľbách naďalej prehlbovať,“ píše sa v stanovisku, ktoré nám poskytol Jozef Maté, predseda občianskeho združenia ART MATEHORN.

Umelecké združenie ART MATEHORN: Cieľom združenia je vytvoriť podmienky spoločného prezentovania sa na verejnosti prostredníctvom výstav a predávanie si skúseností a zručností. V našom združení nájdete široký záber umeleckých tvorieb maľby obrazov, tvorbu sôch, šperkov, či keramických predmetov.

„Slovenské Hnutie Obrody, už pred prezidentskými voľbami nastúpilo na cestu, v ktorej chce pokračovať. Aktívne komunikovať s každým zodpovedným vlastencom a organizáciou, ktorí o takúto komunikáciu prejavia záujem. Kandidátna listina nášho politického hnutia vo voľbách do NR SR bude otvorenou kandidátnou listinou, t.j. nebudú na nej iba členov politického subjektu Slovenské Hnutie Obrody, ale aj aktivisti z regiónov Slovenska a aj zástupcovia občianskych iniciatív, poprípade politických subjektov, ktoré prejavia záujem o spoločný postup vo voľbách do NR SR,“ konštatuje Róbert Švec.

Pozrite si aj fotky z výstavy obrazov Mgr. Svetlany Bornayovej, členky umeleckého združenia ART MATEHORN. Výstava sa konala v Rimavskej Sobote a zúčastnili sa jej aj zástupcovia nášho hnutia.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds