Anton Ančic: Ďalšia obeť šialenstva!? Ale nie toho hygienického, ale toho, ktorým vládni zločinci…

Úspešný príbeh spoločnosti Slovalco dobehla neschopnosť vládnych mamľasov. Radšej peniaze rozdávajú schránkovým spoločnostiam TU ako by mali zabezpečiť zamestnanosť a rozvoj tradičného podnikania u nás na Slovensku.

Spoločnosť Slovalco je tak ďalšou obeťou koronašialenstva. Tentoraz nie toho z hygienických predpisov, ale toho šialenstva pri riadení štátu. Spoločnosť, ktorá patrí k najmodernejším v Európe, ktorá ročne investuje do ekológie, ktorá zamestnáva skoro päťsto zamestnancov, ktorá až do roku 2019 prinášala zisky štátnemu rozpočtu, dôrazne varovala pred utlmením výroby, dokonca jej ukončením TU.

Samozrejme, že akcionári budú bojovať o svoju zlatú sliepku. Ale v dnešnom globalizovanom svete stačí len presunúť výrobu mimo EÚ, ktorá svojimi zelenými predpismi ide mimo fyzikálnu realitu od áut, až po výrobu energie. A tam si ich budú vážiť a poskytnú im podmienky s podporou, ktorú naši predstavitelia rozšafne ponúkajú zásadne zahraničným investorom. Tí sa po jednoduchej kalkulácii, čo sa im oplatí a kedy už je lepšie odísť, ako napríklad spoločnosť Trim Leader TU, nebudú stresovať pre pár stoviek nezamestnaných, alebo nebodaj kvôli spoločenskej zodpovednosti.

Takéto investície sú krátkodobým riešením na získanie pár politických bodov. Stále nám chýba dlhodobá vízia rozvoja Slovenska, ktorá buduje ruku v ruke aj národnú hrdosť. Tú, žiaľ, nespravia súčasní volení zástupcovia. Tú môžu nastaviť len profesionáli, ktorí sa veci do hĺbky rozumejú.

Áno, profesionáli zo Slovenského Hnutia Obrody. Pozrite si naše ponúkané riešenie: Predstavujeme vám…

Autor článku Anton Ančin je člen Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky podnikateľské a hospodárske.

—————————

Prečítajte si tiež: VIDEO. Katarína Boková: Ústavný súd vajatá. Naše práva a slobody si musíme…

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds