SHO: Vládni zločinci schválili vlastizradnú dohodu s USA. Róbert Švec: Ale maslo na hlave má aj…

Dámy a páni! Uzavretie vlastizradnej dohody s USA, na základe ktorej americké vojská budú okupovať slovenské územie schválila už aj slovenská vláda.

Čaká sa na schválenie slovenským parlamentom a tiež na ratifikáciu zmluvy Zuzanou Čaputovou. A na konci tejto schvaľovacej mašinérie bude Slovensko okupované, ponížené, opäť zneužité a vystavené hrozbe odvetného útoku protivníkov USA a NATO.

„Ďakujeme“, agenti Naď a Korčok a všetci tí, ktorí dotlačíte ratifikáciu zmluvy do úspešného konca. ALE! Maslo na hlave má v tomto prípade aj súčasná parlamentná opozícia, počas vlády ktorej sa začalo s prípravou tejto vlastizradnej zmluvy. Takže zbytočne to na nás Robert Fico a Peter Pellegrini opäť politicky hrajú, aj oni sú vinní…

————————–

Prečítajte si podrobnosti o schválenej dohode: Vlastizradná dohoda s USA…

————————–

Dejiny, dámy a páni, vás za tento čin budú jedného dňa súdiť, ale ešte pred dejinami sa s vami vysporiadajú rozumní a zodpovední ľudia slovenskí, prostredníctvom Slovenského Hnutia Obrody. A nebude sa vám to vôbec páčiť!

Pripravujeme pre vás: Róbert Švec k situácii na Slovensku…

Presadzujeme: Budúcnosť nášho štátu nie je vo vojenských…

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Anton Ančic: Ďalšia obeť šialenstva!? Ale nie toho hygienického, ale toho, ktorým vládni zločinci…

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds