Bojujeme proti diktátu Bruselu aj v uliciach našich miest

V sobotu 25. júna sme sa opäť stretli v Bratislave a spolu s nami stovky vlastencov, aby sme verejne demonštrovali naše odhodlanie ochraňovať národné a štátne záujmy Slovenskej republiky a budúcnosť európskej civilizácie pred diktátom Bruselu.

Pochod proti diktátu Bruselu podporilo vyše 1 200 statočných vlastencov nielen zo Slovenska, ale aj zástupcovia Česka, Srbska, Chorvátska, Poľska, Rakúska a Nemecka.

Ani tento rok nechýbali provokácie organizácií dotovaných zo zahraničia. Na železničnú stanicu prišiel i známy konšpirátor, ktorý šíri propagandu Bruselu – „vážený“ Fedor Gál. Provokáciu vo forme nadávok na účastníkov a narúšanie pokojného verejného zhromaždenia vnímal ako „nutnosť“. Legálne a legitímne vlastenecké podujatie sa márne snažil narušiť i Ľuboš Lorenz, ktorý sa preslávil hanobením slovenských štátnych symbolov a poškodzovaním sôch za ktoré skončil v rukách polície.

Protest bol zahájený krátko po pätnástej hodine, kedy sa vlastenci začali presúvať na Námestie slobody pred Úrad vlády SR. Na námestí odzneli prejavy rečníkov, medzi nimi aj Róberta Šveca.

Popri Slovákoch odzneli prejavy aj zahraničných účastníkov, ktorí aj z vlastnej skúsenosti dosvedčili, že nielen u nás, ale i v Česku a Nemecku pretrváva prenasledovanie ľudí s iným ako „štandardným“ názorom! Vyjadrili súdržnosť a poklonu za to, že slovenský národ bojuje za svoje práva.  

Deň 25. jún bol ďalším potvrdením toho, že stojíme na pevných morálnych pilieroch a uvedomujeme si vážnosť dnešných dní, podstatu ochrany budúcnosti a že nebudeme „plávať s dobou“. Sme Slovenské Hnutie Obrody a už čoskoro spoločne obrodíme našu vlasť a Európu!

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds