Andrej Hlinka sa obetoval pre náš národ. Ďakujeme

V utorok 16. augusta zorganizovala mestská časť Bratislava-Ružinov v spolupráci so Spoločnosťou Andreja Hlinku a Miestnym odborom Matice slovenskej v Ružinove, pri príležitosti 78. výročia úmrtia Andreja Hlinku, spomienku na velikána našich dejín.

Spomienky sa zúčastnili aj členovia Slovenského Hnutia Obrody pod vedením Róberta Šveca, ktorý k buste Otca národa v Parku Andreja Hlinku položil veniec ako prejav našej úcty a vďaky.

„Andrej Hlinka je jedna z najvýznamnejších slovenských osobností 20. storočia a nebyť jeho, možno by sme dnes hovorili po československy – česky a boli by sme Čechoslováci – Česi. Patrí mu naše poďakovanie a úcta za to, že dnes žijeme v druhej Slovenskej republike,“ vyhlásil pre médiá Róbert Švec.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds