Britský premiér tvrdí, že covid pasom sa nevyhneme. Róbert Švec: Skôr zamrzne peklo!

Ľudia na celom svete budú v budúcnosti na akékoľvek cestovanie určite potrebovať doklad o očkovaní, vyhlásil britský premiér Boris Johnson. Informujú médiá.

Na slová britského premiéra reaguje Róbert Švec:

Neviem ako on, ale ja sa určite vyhnem. Snáď si niekto nemyslí, že sa nechám pravidelne, s odstupom niekoľkých mesiacov očkovať gebuzinou, lebo mutácie, ktorú liberálna propaganda označuje za vakcínu proti koronavírusu.

A pokiaľ ide o segregáciu a diskrimináciu ľudí na základe toho, kto bude a nebude očkovaný v súvislosti s cestovaním do zahraničia, aj v tomto prípade ich mám na háku.

Budem spoznávať krásy našej slovenskej otčiny a podporím domáci cestovný ruch.

————————

Prečítajte si tiež: Švec k vymenovaniu akože novej vlády: Budem aj naďalej aktívne poburovať proti vrchnosti

————————

Babička, ktorá poblúdila. A ešte k tomu aj s dúhovým rúškom. 🙂 Nuž, komu niet rady, tomu niet pomoci. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds