Švec k vymenovaniu akože novej vlády: Budem aj naďalej aktívne poburovať proti vrchnosti

Vo štvrtok 1. apríla Zuzana Čaputová vymenovala akože novú slovenskú vládu. Predsedom vlády sa stal Eduard Heger a ministrom financií Igor Matovič.

Na vymenovanie vlády reagoval na sociálnej sieti aj Róbert Švec:

Pýtate sa ma, aký bude môj postoj k akože novej slovenskej vláde okolo Igora Matoviča?

Odpovedám: Občiansky odpor v súlade s Ústavou SR až do víťazného konca. Nerešpektovanie a vedomé porušovanie nezákonných nariadení vlády Hegera a jeho komplicov. A nielen to. Aj naďalej budem aktívne pokračovať v poburovaní slovenského ľudu proti súčasnej vrchnosti – vláde Hegera.

Konečný cieľ: Eliminácia súčasnej antislovenskej vládnej luzy.

————————

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik k udalostiam v Prezidentskom paláci: Nejeden Slovák mal chuť rozbiť televízor

————————

Zdroj obrázku: hlavnydennik.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds