Čaputová údajne bojuje proti zlu a pritom ho sama vedome šíri

Budúca prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová si do Prezidentského paláca vezme novinára Mariána Leška ako poradcu pre vnútornú politiku.

Osobu Mariána Leška však veľká časť slovenskej verejnosti vníma kontroverzne. V súčasnosti politický komentátor týždenníka Trend, predtým pracoval pre denník Pravda, neskôr bol jedným z hlavných propagandistov denníka SME.

Leško pred rokom 1989 vyštudoval marxizmus a vedecký komunizmus, ktorý niekoľko rokov prednášal v Prešove ako odborný vysokoškolský asistent. Od roku 1982 bol vysokým nomenklatúrnym kádrom bývalého režimu, redaktorom týždenníka Ústredného výboru Komunistickej strany Slovenska pre politiku, hospodárstvo a kultúru Nové slovo.

Po roku 1989 prešiel školením v USA, po ktorom sa z neho stal politický komentátor v službách antikomunizmu a neoliberalizmu, svoju ponovembrovú pravicovosť pravidelne predvádza aj na televíznej obrazovke. Informujú médiá.

Aj prípad Leško ja ukážkovým príkladom toho, ako sa z kovaného komunistu stal kovaný liberál, pokrytec, ktorý dnes nekriticky velebí politiku Bruselu a médiá, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku z neho vyrábajú falošnú ikonu objektívneho politického komentovania.

Ak chce Zuzana Čaputová bojovať proti zlu, mala by začať od seba a obklopovať sa ľuďmi, ktorí neboli v službách zla a zlo nešírili, tak ako Leško a jemu podobní.

Ale čo môžeme čakať od ľudí, ktorí majú plné ústa slušnosti, tolerancie a boja proti zlu, a pritom sú sami plní zloby a zla v čistej podobe. Od ľudí, ktorí dnes stupňujú tlak na všetkých, ktorí majú svoj vlastný, slobodný názor. Tlak mediálny, tlak v školách, ale aj u zamestnávateľov. Sami sú to neslušní ľudia a falošní proroci, vrátane Zuzany.

Autor: Róbert Švec

Marián Leško. Pred rokom 1989 kovaný komunista, dnes kovaný zástanca zločineckej ideológie liberalizmu.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds