Čerstvé ovocie a zelenina pre rodiny v našom sociálnom projekte

Ovocie a zelenina sú zdravé a pomáhajú životospráve. Preto ich zaraďujeme do pravidelných nákupov, ktoré odovzdávame rodinám v našom sociálnom projekte Staráme sa. Ak je možnosť, veľmi radi naším nákupom priamo podporíme aj miestneho pestovateľa, ktorý predáva svoje produkty na trhu.

Urobíme tak i v nastávajúcu sobotu, nedeľu a pondelok, kedy pomôžeme rodinám v Nitrianskom, Banskobystrickom a Trnavskom kraji. Ak máte záujem pomôcť ovocím alebo zeleninou, ktoré ste dopestovali, môžete nás kontaktujte a určite sa dohodneme. V prípade záujmu, kontaktujte Pavla Poprockého na čísle 0911 547 850.

Do projektu zaradené rodiny žijúce v bytových domoch, ktoré nemajú možnosť dopestovať si vlastné, to určite ocenia.

Touto cestou ďakujeme aj rodine Jenesovej a rodine Mitríkovej z okresu Zlaté Moravce, ktoré do nášho úspešného projektu darovali trvanlivé potraviny a 20 eur.

Ďakujeme, že pomáhate spolu s nami.

Podporujeme slovenských pestovateľov.

Ďakujeme dobrým ľuďom zo Zlatých Moraviec.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds