Kiska: Mali by sme prijať zopár tisíc utečencov. Náš odkaz Kiskovi: Začnite u seba doma

Nová strana Andreja Kisku Za ľudí sa už začína jasne profilovať. Síce sa snaží navodiť dojem, že je konzervatívna, minimálne v otázke migrácie tomu tak nie je. Podľa Kisku by Slovensko malo ukázať, že je “moderná a vyspelá krajina”, a preto by sme mali prijať zopár tisícok migrantov. Informujú médiá.

Utečeneckú krízu prirovnávame k návšteve. Každý z nás si dvakrát rozmyslí, koho pozve k sebe domov na návštevu. A ak už niekoho pozve, tak právom očakáva, že sa bude správať slušne a skôr či neskôr návšteva odíde. A presne to isté musí platiť aj pre utečencov. Pomáhajme, ale v prvom rade v štáte, kde je humanitárna kríza. Ak už niekoho prichýlime na území Slovenskej republiky, tak jedine po veľmi dôkladnom zvážení, aj bezpečnostného rizika. A ak niekomu podáme pomocnú ruku a začne sa správať neslušne, tak vyhostíme zo slovenského územia alebo prestaneme pomáhať v štáte, v ktorom sme pomáhali. Náš štát je náš domov, a ak si do nášho príbytku nepustíme nevďačníkov a nebezpečné elementy, nevidíme dôvod, prečo by sme si ich mali púšťať do nášho štátu, poprípade tolerovať ich neprispôsobivú existenciu na našom území.

Ale v prvom rade pomáhajme našim ľuďom, na Slovensku, a ak nám zostane čas a peniaze, môžeme zvážiť pomoc aj iným! Tak, ako my pomáhame už 9. rok slovenským rodinám v našom sociálnom projekte Staráme sa

A ak chce Andrej Kiska prijímať migrantov, nech nám ide príkladom a ubytuje u seba doma niekoľko moslimských rodín. A po pár mesiacoch zhodnotíme, ako sa integrovali do domácnosti Andreja Kisku.

VÝZVA! Andrej Kiska, poďte príkladom Slovákom a ukážte ako veľmi sa celé Slovensko v tejto otázke mýli a že vy ste “posol pravdy a nekonečnej tolerancie, lásky, porozumenia a pravdaže slušnosti”. Najmä pokiaľ ide o cudzie pozemky vo vašej správedaňové delikty vo vašej réžii.

Kiska prijal v Prezidentskom paláci aj kozu, tak teraz môže prijať a ubytovať vo svojej domácnosti aj niekoľko mnohodetných moslimských rodín.

  •  
  •  
  •  
  •