Darovali sme sladké Vianoce

Vianoce sú nepochybne najkrajším sviatkom v roku. Je to čas radosti, lásky, pokoja, porozumenia. Čas, ktorý trávime s ľuďmi, na ktorých nám najviac záleží. K Vianociam neodmysliteľne patria aj darčeky. Nejde tak ani o ich množstvo, hodnotu, ale o to, aby boli darované s láskou. Tieto Vianoce sme rodiny v našom projekte Staráme sa prihlásili do iniciatívy Darujme sladké Vianoce 2013.

Darujme sladké Vianoce je iniciatíva slovenských žien a matiek, ktoré sa rozhodli do balíka zabaliť ku koláčom kus svojho srdca, kus svojho ja, kus nádeje, kus spolupatričnosti. Pre našich šesť rodín nám zaslali z viacerých kútov Slovenska dovedna deväť balíkov. Tie obsahovali často okrem koláčov aj darčeky pre deti – drogériu, školské pomôcky, detské knihy, oblečenie… My sme k darovaným veciam pribalili trvanlivé potraviny, ovocie, mliečne výrobky a navštívili sme rodiny s takouto bohatou nádielkou ešte pred Vianocami. Detská radosť a úsmev stáli za to.

Spoločná fotografia Samuela, Veroniky a babky pod vianočným stromčekom.

Aj do nitrianskych Janíkoviec prišli sladké Vianoce.

Deťom z rodín sme cez Vianoce sľúbili, že 1. januára ich vezmeme na výstup na Zobor. Výstup organizujeme každoročne pri príležitosti výročia vzniku druhej Slovenskej republiky.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds