DOBA papierová: Cenzúra na internete sa stupňuje! Samizdaty sú slobodná budúcnosť

Dámy a páni. Dlhodobo komunikujeme, že DOBA papierová je tu! Pretože to, čo sme mohli ešte pred pár dňami nájsť na internete, už čoskoro nenájdeme.

Najnovšie sme sa o tom mohli presvedčiť v prípade Igora Bukovského, ktorému YouTube zrušil účet. A po Bukovskom chce YouTube cenzurovať aj ostatných duchom slobodných ľudí, ktorí prostredníctvom videí šíria svoje názory.

Informačná vojna zúri a naberá nové obrátky. Už dávno nežijeme v demokratickom a ani slobodnom svete. A podľa toho musí každý z nás aj konať.

Slovenská slobodná spoločnosť sa vracia do obdobia samizdatu, papierových novín, letákov a pod. A aj preto vydávame noviny Právo Národa, pretože predvídame a nespoliehame sa na „slobodu“ na internete. Ak máte záujem stať sa čitateľmi našich novín, nech sa páči TU.

M. R. Štefánik: Prekážky treba rozbiť a nie sa im poddávať.

Autor výzvy Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Čaputová v parlamente opäť tárala a dožadovala sa pokoja. Róbert Švec jej naložil

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds